Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 15:53   #2124
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
A w gabinecie, do którego ja chodzę jest żel, który znieczula. Pani powiedział mi, że lidocaina, która jest składnikiem emli może występować pod różną postacią. W żelu też są, taki przeźroczysty żel. Nie trzeba zabezpieczać go żadną folią i działa szybciej niż emla. W gabinecie, do którego chodzę sprowadzają ze Stanów lidokainę pod różną postacią: jest w spray'u, w żelu - "Z'caine" się nazywa i inną maść jeszcze widziałam. Następnym razem jak będę to wezmę te wszystkie nazwy i Wam napiszę. Pani nałożyła mi na wąsik żel na 20 minut i nic potem nie czułam tylko odrętwienie. A znieczulenie jest za free.
miałam nakładany taki żel,kiedy byłam na IPL-u.
ponoć maść jest najsilniejsza niż żele i spraje,dlatego w części aptek można kupić tylko na receptę.
maść obwija sie folią ,dlatego,bo działa po dlugim czasie.około godz.folia zabezpiecza przed brudzeniem bielizny

Cytat:
Napisane przez madza91 Pokaż wiadomość
Witam ! Mam wąsik, co mnie bardzo krępuje. Zamierzam go usnąć laserem. Ale nasuwają mi się pytania do Was bo zauważyłam że macie o tym pojęcie a ja niestety nie więc:
1. Najlepszy zakład w Łodzi?
2. Moja karnacja nie jest ciemna ani jasna(przyznam ze nie umiem jej określić) a wąsik jest w miare ciemny ale nie taki jak np nogach czy bikini
3. Miedzy zabiegami, mogę się tylko golić maszynką?
4. Miał ktoś moze usuwany wąsik ? Jeśli tak w jaki sposób sobie radziłaś miedzy zabiegami ?
5. Mowicie o jakies maści gdzie ją moge kupic i ile kosztuje?
6. Prosiłabym ogólną opinie o usuwaniu wąsika

Prosiłabym o odpowiedź, bardzo mi na niej zależy. Przyznam ze nie wiem jak u mnie sytuacja hormonalna, nie badałam się a można powiedzieć że jestem troche "owłosiona" miedzy innymi :wąsik, brzuch, linia stringowa (nie wiem czy dobrze napisałam) i sutki. Proszę, pomóżcie mi !
wiele pytań było już pisanych.warto poczytać ostatnie posty.
nie trzeba mieć ciemnje karnacji,jak u mulatki-wystarczy ciemny zarost.zawsze wąsik jest delikatniejszym włosem,a co za tym idzie jaśniejszym niż włosy łonowe,czy włosy na nogach.

tu dziewczyna pisała,ze miała czarne kropki.widocznie efekt jets podobny,jak na innych częściach ciała,więc musisz się zastanowić,czy poddać się takiemu zabiegowi.trzeba liczyć około tyg minimum,że będzie widać skutki zabiegu.
maść tylko apteki,ceny zależnye od miasta około 30/50 zł
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora