Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego pasemka blond zrobiły się zielone??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-16, 14:37   #1
alex_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Unhappy

Dlaczego pasemka blond zrobiły się zielone??


Witam. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Kilka lat temu po raz pierwszy miałam rozjaśniane włosy, fryzjer zrobił mi pasemka jasny blond (używał do tego tego błękitnego rozjaśniacza). Efekt był super, miałam moje wymarzone włoski koloru jasny blond. Niestety, nie nacieszyłam się nimi zbyt długo, bowiem po około 2-3 miesiącach od rozjaśniania, pasemka zaczynały nabierać jasnozielonej / seledynowej poświaty. W końcu po ładnych blond pasemkach nie było śladu, a w zamian miałam zielone włosy! Jakaś masakra, wszyscy pytali się, czy specjalnie farbowałam włosy na zielono :/ Nic z tym nie zrobiłam, nie poszłam do fryzjera, uznałam, że może fryzjer użył przeterminowanego rozjaśniacza i to był jego błąd. Pół roku później (moje zielone pasemka nie odrosły i wciąż gdzie niegdzie było je widać) wybrałam się do innego tym razem fryzjera (miał super opinię, więc wierzyłam, że tym razem nie będzie żadnych niespodzianek). Fryzjerka rozjaśniła mi te zielonkawe pasemka na jasny blond, również użyła błękitnego rozjaśniacza. Zaleciła mi także kupienie specjalnego szamponu i odżywki do rozjaśnianych włosów, więc tym razem nie ryzykowałam i wydałam sporo kasy na te profesjonalne produkty. Zagwarantowała mi także, że nie będzie żadnych skutków ubocznych. Ha, no i co się stało?? Otóż, już nawet nie po 2-3 mies., ale po miesiącu moje pasemka znów nabrały tej ohydnej seledynowej poświaty!!!! To jakby te moje włosy wyżarły tej kolor jasny blond... Nie miałam pojęcia o co chodzi, stwierdziłam, że pasemka nie są dla mnie Po tych dwóch niemiłych incydentach postanowiłam już nie rozjaśniać włosów, bo ciemny blond już lepszy niż zielony!!! Ale teraz, kiedy już mi te moje włosy całkowicie odrosły, kusi mnie, by znów iść do fryzjera i zrobić sobie pasemka. Tylko nie wiem, żeby znowu nie było takiego rezultatu... Jej, może Wam się kiedyś też coś takiego przydarzyło? Może wiecie, dlaczego tak mi się stało z włosami? Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
alex_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując