Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obniżone libido partnerki, historia - Czy to możliwe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-11, 04:01   #7
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Obniżone libido partnerki, historia - Czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Tak, inicjuje i to na rowni z moim facetem.

Skoro zaczelo sie psuc juz jakos rok temu, to podjelabym stanowcze rozmowy i powiedziala, ze mi to przeszkadza, ze czuje sie z tym zle.

Zapytałabym:
Skad ta zmiana
Czy cos sie stalo
Czy jest szczesliwa w zwiazku
Czy chce nadal ze mna byc
Czy kogos poznala
Czy juz jej sie nie podobam
Czy seks ja zadowalal czy nie
Czy moze jej sie znudzil
Czy moze jej czegoś brakowało w seksie albo w związku
Czy moze powinna zrobić badania krwi
Jesli bierze antykoncepcje hormonalna, bo jesli tak, to moze trzeba ja zmienic

I najwazniejsze

Czy jej ta sytuacja przeszkadza i widzi ze jest cos nie tak?? Bo jesli nie, to dla mnie ta sytuacja jest spalona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
100% racji

Zapytaj właśnie co się stało, czy seks przestał jej się podobać, czy zaczął nużyć no i czy nie chciałaby nic zmieniać, bo odpowiada jej jak jest. Jeżeli tak, no to zastanów się czy odpowiada Ci związek z partnerką, która ma tak niskie libido. Niby jesteście ze sobą te 6 lat, ale tak naprawdę teraz jesteście w wieku kiedy człowiek się mocno zmienia i nawet pasując do siebie w liceum, teraz po prostu możecie się poróżnić. Ale może po prostu wkradła się rutyna, seks stał się zbyt monotonny, może dziewczyna faktycznie ma ostatnio ciężko na uczelni (jeżeli studiuje np. medycynę, no to dużo zależy od LEKu, wiec wiadomo), a może jednak jest jakiś inny problem w związku. Po prostu musicie szczerze porozmawiać, bez takiego zbywania, pokaż jej swój punkt widzenia i wymagaj sensownej odpowiedzi
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując