Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielka na swoim
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-06, 18:20   #550
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Singielka na swoim

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87307025]No hej
Jestem po kilkunastu oględzinach "moich" mieszkań. Większość odpadła za lokalizację. Ostatecznie odrzuciłam jednak mieszkania stare, szczególnie te odremontowane na sprzedaż. Dzisiaj mam kolejne 2 wytypowane, w tym jedno stan deweloperski, do odbioru za miesiąc i w części miasta, w której chciałam mieszkać. Drugie piękne, ale daleko. 100 tys. różnicy między mieszkaniami, mając na uwadze koszt wykończenia. Bardzo bym Wam chciała napisać za kilka dni, ze kupiłam mieszkanie Proszę o kciuki. [/QUOTE]
Trzymam kciuki!!! jak już się ustali czego się szuka to powinno być z górki w miarę
Ja tydzień temu odebrałam klucze, a też dużo przebojów było, co chwile coś wychodziło, a to właściciel czegoś nie załatwił, urząd nie chciał wydać dokumentu, bank wprowadził dziwne zapisy do umowy, ale w końcu mam, jest, i siedzę już na kanapie

Ale szczerze mówiąc myślałam, że zakup mieszkania większą euforię u mnie wywoła, a tak w sumie nie za bardzo odczułam, że coś sie zmieniło, jakby mózg nie zaczaił, że to moje, tylko, że sobie gdzieś nocuje w jakimś miejscu
Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
a czemu odrzuciłaś te po remoncie?
W ogóle jestem w szoku jaki to teraz trend. A mnie to wkurza, bo nie przeszkadza mi mieszkanie do remontu i wcale nie chciałabym mieszkania umeblowanego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale co Cię wkurza?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując