Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 17:55   #2793
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość




takiego meza ze swieca szukac,ja dzisiaj bylam z mezem na miescie i omijal szerokim lukiem i w szybkim tempie miejsca i sklepy gdzie sa ozdoby swiateczne albo najmniejsze swiateczne zajawki ,tak, bym nie zdazyla moim radarem cos upatrzec szybko i jeszcze kupic haaaa,ale niech sie nie boi bylam dzisiaj skupiona na szukaniu dzinsow dla siebie nastepna sobota jest moja ,zaden przyspieszony krok nie bedzie dla mnie przeszkoda buhaaaa i tak kupie co chce predzej czy pozniej,tym bardziej ze chce dokupic bialych lub srebnych ozdob,marzy mi sie bialy-jasny wystroj domku na swieta ,co roku mielismy na czerwono ale jestem juz zmeczona tymi krasnoludkami,grzybkami ,laskami cukierkowymi schowam przydadza sie jak kiedys mi sie odmieni w tym roku chce bez czerwieni lub z minimalna iloscia ,bo wiadomo od razu wszystkiego nie da sie wymienic ,ozdoby milion monet kosztuja hiiii
Ja co roku mam choinkę biało srebrną, ale w tym roku właśnie dla odmiany wprowadze chyba czerwony kolor [emoji2] lub pudrowy róż w salonie, a w kuchni czerwień będzie królować
Ja też muszę bez męża bo on wie że szaleje na punkcie świąt, a teraz kiedy hormony buzuja to szaleństwo jest podwójne [emoji6]
Powoli mam koncepcję na wystrój domu[emoji7] co roku oszczwdzalam, w tym trochę popuszcze lejce [emoji6]
Cały czas nie wiem jaki kalendarz adwentowy kupić ...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora