Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-10, 22:52   #78
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Tak, masakre. Bo prawie nie mialam co wyciskac, postanowilam usunac delikatnie pare zaskornikow z nosa. W trakcie we mnie cos wstepuje i cisne dalej, dalej az kazdy por na twarzy bedzie przycisniety (nie wazne czy cos tam siedzi czy nie). Efekt jest taki, ze cala twarz jest czerwona, pryszcze sa czesto wieksze niz przed bo sie roznosza. A strupy mi nie zchodza tak szybko jak Tobie niestety.
to ja nie zrozumiałam Twojego problemu...ale próbuje sobie wyobrazic...wyciskanie czegoś, czego nie da sie wycisnąc... Ja tylko za tzw wulkany się biorę i każdego traktuje conajmniej 20 min i conajmniej 20 wacików na każdym zużywam, żeby mieć pewność ze do konca wycisnełam...tez mam pewną manie...bo mam wrażenie, że krew w okolicach pryszcza w promieniu 2 cm jest zakazona...i tak cisne zeby jak najwiecej krwi wypuścić... a wogóle mam całą masę mani przy wyciskaniu to dla mnie rytułał, ale może dzieki temu tak ładnie mi to wychodzi. hehe jedna z niewielu rzeczy która mi wychodzi
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora