Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 08:47   #4760
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dosialala dzięki! Zawsze myślałam że to ze mną coś nie tak bo się wkurzam na tż "bez powodu" a Ty mi uświadomiłaś że to jego wina[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] łazi, wkurza i jeszcze oddycha![emoji12][emoji12]

U nas powoli stabilizacja i teraz uwaga mamy które będą miały drugie dziecko przy drugim dziecku z noworodkiem to luz, za to ze starszakiem taki miód że czasem się zastanawiam czy się w oknie życia zmieści[emoji12][emoji12][emoji12].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co tam odczynia?
Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów o PMS.... plusem ostatniej @ znienacka był totalny brak objawów. Zero PMSu zero bólu cycków. Tymczasem dziś rozpłakałam się jak 2 latka która wyrąbała się biegnąc i zdarła kolana łokcie i niewiadomo co jeszcze tylko dlatego że walnelam w wieszak w łazience. No tak w prawdzie głową ale kurde to nie pierwszy raz [emoji85] drugi raz dzisiaj popłakałam się bo musiałam zdjąć stanik do kąpieli a cycki bolą jak nie wiem co. W dodatku skręciłam kolejna awanturę tżowi [emoji16] normalnie dziś miałam ten dzień kiedy wku.... Mnie to że był w tym samym pomieszczeniu co ja i jeszcze miał czelność oddychać! Taki cham [emoji23][emoji85] także dziś tabliczka z avatara totalnie aktualna [emoji136] ale chyba mi trochę przechodzi albo gorąca kąpiel chwilowo ukoiła moje zszargane nerwy [emoji85] także tak, to ja - Zołza jakby ktoś pytał [emoji847][emoji108][emoji3577][emoji137]

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora