Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-29, 09:53   #318
Opulka
Raczkowanie
 
Avatar Opulka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 378
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
moim zdaniem oddanie sukni do komisu to strata pieniędzy. Ja swoją sukienkę wystawiłam na portalach ślubnych, oraz tabliba.pl, gumtree i już wcześniej wspominałam sprzedałam ją za bardzo dobre pieniądze
Najważniejsze żeby z tym nie czekać rok bo moda szybko się zmienia a każda pani młoda chce mieć sukienkę w aktualnych trendach.

Chyba się z Tobą nie zgodze Pewnie są PMki zorientowane w trendach, jakie tam się teraz suknie nosi czy takie czy śmakie, ale podejrzewam, że większość dziewczyn które (tak jak ja na przykład) szukały sukienki na allegro nie ma o tym zielonego pojęcia. Mi suknia ma się po prostu podobać, a czy ona będzie miała rok czy 5 lat to już mniejsza o to.

No i sukienki ślubne nie oszukujmy się, są tak charakterystyczne, że tworzenie jakichkolwiek trendów jest moim zdaniem sztucznym zabiegiem, jak zwykle chodzi o kasę, bo skoro w zeszłym roku koronki a dzisiaj tiul, to co nie kupie koronek, bo są passe? Pewnie są takie co nie kupią, ale myśle, że są w mniejszości.
Opulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując