Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-02, 11:58   #4968
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 383
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Dziewczyny, jeśli byłyście ostatnio w Pepco to powiedzcie mi-u was też te kwieciste koszule miały takie branie? U mnie rozeszły się w try miga, sama jedną kupiłam
W ogóle to do Pepco, chińskiego sklepu i tych typu Wszystko po X złotych wchodzić nie powinnam, bo wychodzę z różnymi pierdołami, ostatnio zaliczyłam na jednym posiedzeniu breloczek z zezowatym misiem(słodziak, czeka aż dorobię się samochodu, a na razie ogląda moje ustne mazidła w przegródce torby), puder(taki dobry, że aż śmieszne to), dwukolorową kredkę do oczu(za 3 złote, a jaka dobra!), notesik w nocny las(na wuj mi notes, ostatnio miałam taki w podstawówce, potem tę funkcję przejęły randomowe paragony i karteczki, ale stwierdziłam, że muszę się zmobilizować i sobie notować wszystko w jednym miejscu, a nie potem olaboga, ja na pewno gdzieś to mam zapisane), długopis z gwiazdą i puchatą kulką(bo jak już zostanę Gwiezdną Czarodziejką to muszę mieć różdżkę), ołówek z zielonym brylancikiem(nie używam ołówków, ale ten był taki ładny, mam jeszcze taki ze Stichem na końcówce)
Poza tym w Pepco mi się spodobały piżamy z dłuższymi rękawami, a ja jestem tak spłukana, że wiszę kasę samej sobie i wcale nie kłamię
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601 jest offline Zgłoś do moderatora