Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 17:43   #57
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

ooo wchodzę na wątek a tu nowa część już

Burza u mnie znowu ta pogoda w tym roku mnie wykończy....


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Super sonda szefowo Muszę się zastanowić jak zagłosować

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Top spamerki z poprzedniego wątku to

blond bunny 525
Agatau88 404
xXxKYLIExXx 403
exclusivee 368
czekoladowoo 300

Gratulujemy Musze się poprawić, bo zostałam w tyle

wow to ładnie żeście dużo musiały naskrobać
co do sondy ciężko mi było się zdecydować bo nie mam swojego 100% faworyta ale w końcu zaznaczyłam Loreala bo mi najbardziej służył

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Witam piękne w kolejnym wątku!

Truskawkowa
Ślinię się na Twoje kudły. A co do moich to do talii jeszcze brakuje troszkę. z jakieś 10 cm, także jeszcze poczekam.



Chryste Panie Jezu ! Jak mnie to słońce denerwuje. Już ledwo wyszło i mam japę jak cyganka. Bo nie opalam się na jakiś ładny kolor, tylko na taki brudny, cygański. Nie wytrzymie po prostu! Blada chcę być. :c
jak mozna byc niezadowolonym z opalenizny?? :P Ja bym się chętnie z Tobą zamieniła bo ja bladzioszek

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dobra, idę się różowić
ojeju jaki róż .... nie rób tego !!!

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------



---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a idź z tymi dermatologami w piz.. jedna mnie faszerowała antybiotykami, druga dała maść, która mi skóre wyżerała, a trzecia jak poszłam z wielkimi gulami kazała stosować cetaphil i krem effaclear żarty sobie robią chyba. Już bardziej mi pomogła herbata z bratka, bo nie mam już takich wielkich podskórnych pryszczy, ale jednak jakieś tam jeszcze są.

mi się podobają różowe końcówki jak kiedyś Szulim miała o tu https://polki.pl/uroda_styl_gwiazd_a...,10030192.html
Ten peeling co prawda lepiej się sprawdza u mojego TŻta niż u mnie mi zostają po nim takie grudki jakby mi nie chciało to zejść do końca, próbowałam bardziej szorować, dłużej i za każdym razem jest tak samo a u mojego TŻta buźka jak u niemowlaka po nim

nie słyszałam o czymś takim
Kup jakąś pastę wybielającą albo jakąkolwiek blenda med, bo one też są ścierne i pomyj przez miesiąc tylko nie dłużej, bo one tak faktycznie nie wybielają tylko ścierają szkliwo ale jak masz jakiś osad to powinien Ci zejść a jeżeli chodzi o leki to też niestety mają wpływ na zęby.

mi się cały czas robią takie podskorne gule pod brodą bolące i lekarz przepisał mi Acnelec i fakt faktem on wysusza bardzo i rano jak się budzę to mniej je widać, ale co z tego jak wiecznie powstawją nowe ;/
musiałabym chyba coś wewnętrznie stosować żeby się tego wyzbyć....
Wszysy ci dermatolodzy są g..... warci ;/ a cetaphil mi też kazał stosować bo on jest jednym z lepszych nawilżaczy który nie zapycha...

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja polecam krem tłusty z kolagenem i witaminami A i E z celii, kosztuje około 5zł a jak dla mnie jest najlepszy Mam po nim fajną mięciutką skórę rano A po wyciskaniu dobrze jest przetrzeć twarz płatkiem kosmetycznym nasączonym np. borasolem (do kupienia w aptece za około 5zł), u mnie w salonie gdzie miałam praktyki tym borasolem babeczkom buzię premywano po oczyszczaniu Łagodzi podrażnienia, trochę odkaża

A no i spróbuj się przyjrzeć podkładom, pudrom, jeśli coś Cię zapycha, ja ost zmieniłam podkład na igrid z pompką (bo bb był już za jasny) i zapchało mnie niesamowicie A po powrocie do bb znowu cera się naprawiła Chyba będę zmuszona zamówić ten bb w ciemniejszym kolorze bo on jedyny jakby naprawiał mi cerę







U mnie lepsze efekty dawał seboradin, bo jantar też używałam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



Mi dermatolog przepisywał kiedyś takie coś do przemywania twarzy dostępne w aptece, płyn przezroczysty, śmierdzący alkoholem + żółty proszek w środku, siarka chyba czy coś. Pomagało mi na serio, robili to w aptece na zamówienie a kosztowało 5zł Spróbuj też może krem siarkowy matujący z barwy, u mnie się sprawdził https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-matujacy.html tu masz opinie o nim na KWC
a ktory to BB jest taki dobry??

co do tego siarkowego z Barwy to ja osobiście nie polecam - mi nie pomógł - nie zauważyłam żadnej poprawy po nim a tylko mi wysuszył cerę.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-06-05 o 17:24
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując