Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 lat i puste CV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-09, 20:25   #1
Violentacrez
Raczkowanie

25 lat i puste CV

Wiem, że siara pytać o pracę na tym forum będąc facetem, ale nigdzie indziej nie wiem, kiedyś się tu wypowiadałem, a desperacko szukam pracy więc....

Jak w temacie. Mam 25 lat i moja sytuacja na rynku pracy chyba jest dramatyczna. Moje CV jest prawie puste, po technikum pracowałem tylko przez rok dorywczo na budowie oraz na strefie ekonomicznej. W tym samym czasie robiłem wolontariat z końmi. Przez większość tego czasu próbowałem skończyć studia ale z marnym skutkiem. zapisałem się na pierwszy rok biotechnologii ale wyleciałem po jednym semestrze. Mimo wszystko postanowiłem spróbować jeszcze raz i doczłapałem się do drugiego roku i znowu nie skończyłem. Rodzice bardzo odradzali mnie studia ale ja nie chciałem iść na studia humanistyczne. W wieku 24 lat rodzice więc pozwolili mi zacząć jeszcze jedne studia - historyczne - czyli totalnie bezprzyszłościowe i bez pracy. Teraz mam 25 lat i tylko skończony rok historii ale mało doświadczenia zawodowego. Nie wiem czy warto ciągnąć te studia dalej, bo licencjat zrobię w wieku 27 lat. Odwiedzałem ostatnio pośrednictwo pracy w celu znalezienia pracy z elastycznym grafikiem, ale nic nie mają. Czy któraś z Was ma syna/brata z podobnym problemem ? Co powiedzą pracodawcy ?
Violentacrez jest offline   Odpowiedz cytując