Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - I love POLE DANCE.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-07, 19:25   #60
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziewczyny pamiętajcie, że jak tworzona jest grupa podstawowa, to startujecie na tym samym poziomie - bo nawet jak trenowałyście fitness z hantelkami to na rurce angażuje się mięśnie, których normalnie się nie używa - no chyba, że przy wspinaczce.
Jak się podciągacie to bardzo dobrze, na pewno będziecie szybciej robić nowe rzeczy

a u mnie wyglądało to tak:
1 miesiąc - nie było mowy bym się na rękach utrzymała na rurze lub podciągnęła się na niej do góry trzymając ja tylko dłońmi. Za to po 3 miesiącach to kurcze - szaleństwa robiłam takie, że sama nie wierzyłam jak to się stało, i ciągle chodziłam za TŻ i kazałam mu patrzeć jakie mułki mam
tak więc na początku jak mi instruktorka kazała utrzymać się na rękach - czyli złapać rurkę i podciągnąć kolana do tyłu do góry - to wytrzymałam zaledwie parę sekund. Po pół roku to tak mogłam wisieć i jeszcze się podciągać ile wlezie wręcz zaczęłam się martwić czy moje ramiona zbyt nie urosną hehhe - ale biust mi się powiększył, pewnie od tego, że ćwiczyłam wszystkie mięśnie w jego okolicy
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując