Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 11:05   #50
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Matko i corko

Czyli chlop myje gary a nie ze brudne do szafy wstawia tylko ich nie wyciera i Tobie to przeszkadza
Paranoja
Szkoda zycia dziewczyno.

Prasuje, wynosi smieci, myje gary

Serio moze nie woedziec co kupic na obiad bo bedac sam jadal na miescie
Brzmisz tak jakbys byla idealem


I tak mozesz prac tylko swohe rzeczy, braknie mu gaci to I pralke nastawi w czym problem

Sent from my E5823 using Tapatalk
Tak, robi to, jeśli mu o tym powiem. Nie sam. A później mówi, że marudzę, bo kazałam mu coś zrobić. Jak już umyje, to nie odstawi na miejsce. Jak już wypierze to nie wyciągnie z pralki. No nie wiem, dla mnie te czynności się ze sobą łączą i nikt nie musi za mną chodzić żebym wiedziała, że jak jest pełna zmywarka to się ją puszcza

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Matko i corko

Czyli chlop myje gary a nie ze brudne do szafy wstawia tylko ich nie wyciera i Tobie to przeszkadza
Paranoja
Szkoda zycia dziewczyno.

Prasuje, wynosi smieci, myje gary

Serio moze nie woedziec co kupic na obiad bo bedac sam jadal na miescie
Brzmisz tak jakbys byla idealem


I tak mozesz prac tylko swohe rzeczy, braknie mu gaci to I pralke nastawi w czym problem

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Ale czemu mowisz ze to on musi sie ogarnac moze on wyszedl z zalozenia ze Ty.odpuscisz itl

Sent from my E5823 using Tapatalk
Bo mówi, że lubi mieć czysto w mieszkaniu i że ten standard jemu pasuje. To o co chodzi, ma się czyścić samo? Coś innego gdyby mi powiedział "słuchaj, przesadzasz, dla mnie jest okej jak buty stoją na korytarzu, nie mamy widelców i mamy pustą lodówkę". Przynajmniej sprawa by była jasna.

Edytowane przez Magmag0194
Czas edycji: 2019-08-14 o 11:07
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując