Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 13:12   #81
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy

Cytat:
Napisane przez ChanLee Pokaż wiadomość
Kompromisy w męskim wydaniu:
dostosuj się do mojego bałaganiarstwa lub sobie sprzątaj sama,
ja nic nie zrobię, niech ona sprząta
zrobię na odâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ by się nie czepiała, ona niech robi resztę
kupi się więcej sztućców, by jak najrzadziej włączać zmywarkę
kupi się więcej ciuchów by jak najrzadziej włączać pralkę
moje podejście do czystości w domu jest okey, to jej przecież odpierdala

Zaâ˜☠â˜☠â˜☠isty związek partnerski, kiedy to baba ma się dostosowywać do chłopa, bo przecież ona ma poczucie estetyki na poziomie ujemnym i jemu brak widelców do obiadu nie przeszkadza. Ten facet właśnie zachowuje się jak dziecko z memów, które suszarką próbuje odmrozić kurczaka, bo za pół godziny przyjdzie matka i będzie wojna. Włożyć do pralki brudne gacie i po praniu je tam zostawić, bo przecież dziewczyna o wieszaniu prania nic nie mówiła. Jezu, jak bardzo trzeba być spierdzielonym by nie umieć/nie czuć potrzeby robić tak podstawowych czynności? Facet jest wierutnym leniem skoro nie chciało mu się wcisnąć guziczka w zmywarce, która powinna takim ludziom ułatwiać życie lub nie wyjść na zakupy po chleb, masło, szynkę czy ser tylko lepiej oglądać światło w pustej lodówce.

My garnki już dawno mamy w dolnych szafkach, po tym jak o mało nie zabiła mnie patelnia. I już problem z przykrywką nie w tym miejscu co trzeba ci odpada autorko. Ja i tak się tobie dziwię, że z takim dzieciuchem chcesz jeszcze iść przez życie. Ale dlaczego wszystkie swoje klamoty trzyma w kuchni? Tylko tam macie stół? Jeśli macie więcej niż jeden pokój to przegnaj go z jego pierdołami do pokoju lub kup mu skrzyneczkę czy tam kartonik i wrzucaj je tam bez patrzenia co leży na stole. W końcu zacznie go to wkurzać lub sam przyjmie ten nawyk, a ty będziesz miała czysty stół.

Skoro już postanowiłaś nic nie robić to daj sobie tydzień. Ale i tak nie widzę przyszłości z tym facetem.
Ma swój własny pokój z własnymi szafkami na swój pierdo**ik, ale i tak to jest wszędzie, bo mamy salono-kuchnie i tam najczęściej przebywa (mamy 3 pokoje). Po poście wcześniej stwierdzam, że nic nie robiąc tylko siebie umęczę (śmierdzące mieszkanie to tylko problem i 5x więcej sprzątania po tym tygodniu). Wprowadzę opcję on gotuje, ja sprzątam. Do tego nie trzeba być spostrzegawczym (czyt. zauważyć pełną zmywarkę). Zobaczymy, jak nie to ewakuacja.
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując