Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - stolec z krwią
Wątek: stolec z krwią
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 19:50   #102
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że Ci się udało Teraz to już z górki
Co do dietki - myślę, że będzie Ci łatwiej, jak się do niej zastosujesz Ale broń boże na zasadzie głodówki! Po prostu w miarę możliwości zajadaj się płynnymi smakołykami, typu zupy i takie inne Oczywiście nie odmawiaj sobie żadnych "stałych" rzeczy, tylko troszkę zmodyfikuj dietkę przed tym badaniem i powinno być ok
A dzień przed to faktycznie zbyt wiele nie wolno, ja co prawda dostałam zupkę do picia na obiad, ale za wiele mi to nie dało :P
A powiedz mi proszę coś więcej o tym jedzeniu. Wiem, że żadnych bogatoresztkowych rzeczy nie powinnam jeść, że mam odstawić otręby, orzechy i takie tam. Podobno wolno jeść białe pieczywo, np. z białym serem, kisiele, galaretki, buliony. Ale pojęcia nie mam co jeszcze.

Cytat:
Napisane przez donusiak Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że byłaś u lekarza.
Ja przed kolonoskopią zawsze byłam na dwu/trzy dniowej diecie płynnej, lepiej się wtedy przeczyszczałam. Myślę że też możesz zastosować taką dietę, ale nie drastycznie, tylko tak jak pisała Słonik. Będzie dobrze.
Ciebie też poproszę o jakieś konkrety dietetyczne, które Tobie pomogły.

Dziewczyny, a powiedzcie mi jeszcze... Rozumiem, że rano stawiam się do szpitala na czczo. Dostaję tam tę papę, piję ją i... cały dzień będę się pozbywać zawartości przewodu pokarmowego? W nocy też? Ile to trwa? Spędzę dobę w wc?
I jak się potem czuje taki wyczyszczony tyłek? Nie piecze?

z góry dziękuję.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując