Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-30, 23:32   #3243
e0470cf3b0371bdc0afa47da8ab8c15323ffe7d3_5dddbc8264504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Siemka
to może i ja podzielę się zdaniem.
Dostałem dwa leki z tego co widzę dość popularne Epiduo oraz Tetrysal w popularnych dawkach - czytając forum.
Widzę, że główny problem to słabi dermatolodzy i beznadziejne podejście do tematu oraz słabe nastawienie psychiczne.

Osobiście kuracji nie ocenię, ale polecam Panią dermatolog na Warszawskim Wilanowie - Miasteczko Wilanów. Nie zbywa, słucha, przegląda twarz, odpowiada na nawet najgłupsze pytania i jeszcze raz słucha.
Wizyta ma swoją cenę, ale co zrobić.

Od siebie mogę tylko powiedzieć, że dosłownie 60 min temu posmarowałem twarz, a wskazówki, które dostałem od Pani dermatolog:
- co drugi dzień
- wieczorem
- na krem oraz po też - w moim przypadku Nivea zwykła w metalowym granatowym pojemniku

Stan przed rozpoczęciem kuracji określiłbym: jest okej, ale może być lepiej. Będę sobie tutaj zdawał relacje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Jakieś 2 godziny temu również wziąłem Tetrysal- drugą tabletkę.

Nic nie piecze, nie kłuje i te sprawy.

Jedyne moje zmartwienia to brak możliwości picia alkoholu (antybiotyk) i jestem ciekaw jak często powinienem golić twarz, więc jak ktoś wie to proszę o odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°).



Wpadłem poczytać recenzje co tam ludzie piszą. Dziwnie się czuje na forum dla kobiet, ale ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ trudno.

Powodzenia i wszystkiego dobrego ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ!
e0470cf3b0371bdc0afa47da8ab8c15323ffe7d3_5dddbc8264504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując