Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 13:30   #826
menrinka
Raczkowanie
 
Avatar menrinka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 95
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Co myślicie o takim zegarku brać ? http://allegro.pl/zloty-zegarek-scha...767070707.html
Mam manię zegarków i jestem typową sroką ... mam kilka zegarków z Genevy, ale nie mam takiego "złotego".
Śliczny. Uwielbiam złoto, mam identyczny, tylko z różowego złota.

Cytat:
Napisane przez kopalnia Pokaż wiadomość
cooooo???????
jakie pięc razy ??
od dłuższego czasu jestem na innym forum tu weszłam na chwilę wczoraj bo tez nosze rozmiar duży i myślalam o pomocy gdzie kupujecie ciuszki ALE WIDZĘ ŻE JESTEŚCIE przewrażliwione i zamknięte w swojej grupie, a nowych nie wpuszczcie to chyba takie zachowanie jest zabronione
aha i najwazniejsze .. jeżeli moje konto zostanie zablokowane bo ty masz takie widzi misie to skieruję sprawę dalej. Juz była taka syt i było o niej głośno
a tak na marginesie to nie napisalam wyrażnie o necie bo wiem ze to nie ten wątek , tylko w innym kolorze-kto chce to przeczyta, kto chce to odpowie.
widze że jestescie grupa zamknięta w sobie, a kazda NOWA osoba jest w głupi sposób prześwietlana , to przykre
Też jestem nową osobą, a jakoś nie zostałam tak przywitana
Dłuższy czas udzielasz się na innym wątku? Jaki dłuższy czas? Te 8 dni grudnia?
menrinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując