Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-02, 21:26   #1601
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Miglo231 Pokaż wiadomość
Sarunia ogranicz płyny do płukania.Spróbuj z octem i sodą oczyszczoną(chociaz w moim wypadku to nie pomoglo).Podobno tabletki septolete pomagaja,musze spróbować.Jeśli to nie pomoże to daje ostatnią szanse pralni chemicznej.Zamówiłem jeszcze przez allegro proszek vanish oxi action extra hygiene który w polsce nie jest sprzedawany a usuwa 99,9% bakterii,jak przyjdzie to testuje to na zatęchnietej koszulce i dam ci znać.
Miglo,próbowałam juz wszystkiego,sody,octu,bor aksu,septolete,proszków do prania antybakteryjnych i niestety nie pomogło, płynów do plukania wogole nie uzywam . Szafy dezynfekuje rożnymi olejkami,płynami do ust i nie wiadomo jeszcze czym ale to wszystko na nic się zdaje. Mam w planach kupić nowe szafy i odmalowac pokój bo ostatnio zauwazylam jakies slady grzyba,może to od niego tak wali stechlizną.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
Na stęchliznę (taką od wilgoci, strasznie trudną do usunięcia) zastosowalam kiedyś taki sposób: po upraniu i wysuszeniu ciuchów - to były cienkie bluzeczki, okazalo sie ze dalej śmierdza stęchlizną - włozylam je do foliowej torby, psikając miedzy warstwami jednym z tych dezodorantow, które oprócz swojego zapachu zawieraja takze pochłaniacz smrodu, to te do odswiezania powietrza w pomieszczeniach - i szczelnie ten woreczek zamknęłam, nie pamiętam na jak długo, moze nawet do następnego dnia. Balam się, ze którys skladnik moze spowodować odbarwione plamy - ale nic takiego sie nie stało. Następnego dnia powtornie te ciuchy uprałam. Możecie wypróbowac jeden z takich odswiezaczy w sprayu na jakiejs jednej zatęchlej sztuce garderoby...
Dzięki Drumla,wyprobuje
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując