Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-22, 03:07   #3422
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem: 2 mc zdrowego odżywiania, ćwiczeń cała masa.
Na wadze spadł niecały 1kg, ale tyle to może spaść wody.
W efekcie tylko kondycję mam jak nigdy, siłę mięśni naprawdę spoko, ale fajnie by było widzieć też inne efekty.

Nie jestem gruba, mam BMI ok 21, ale chciałam pozbyć się trochę tłuszczu i zamienić go na mięśnie.

Co do diety: nie przekraczałam 1600kcal (z wyjątkami ale to rzadko więcej), nie jem słodyczy, żadnych tłustych przekąsek, tylko chude sery, ciemne pieczywo, gotowane/ pieczone mięso drobiowe, jogurty naturalne, owoce, warzywa, płatki śniadaniowe.

Policzyłam sobie że na deficycie ok 200kcal ( no i ćwiczenia) na dzień powinno ubyć przynajmniej 1,5kg , no w ogóle coś się ruszyć, a tu nic.

Tylko sobie kg, powtórzeń, km dokładam.

Naprawdę nie da się schudnąć jedząc zdrowo i ćwicząc, tzn chudnąć nie będąc głodnym?

Da sie, poczytajcie sobie forum sfd dział ladies i zobacz jak tam dziewczyny jedzą i chudną na 2000kcal, no i jakie te ćwiczenia wykonujesz ? Poza tym przy problemach z chudnieciem należy wykonać badania pod katem np tarczycy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 04:07 ---------- Poprzedni post napisano o 04:03 ----------

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem: 2 mc zdrowego odżywiania, ćwiczeń cała masa.
Na wadze spadł niecały 1kg, ale tyle to może spaść wody.
W efekcie tylko kondycję mam jak nigdy, siłę mięśni naprawdę spoko, ale fajnie by było widzieć też inne efekty.

Nie jestem gruba, mam BMI ok 21, ale chciałam pozbyć się trochę tłuszczu i zamienić go na mięśnie.

Co do diety: nie przekraczałam 1600kcal (z wyjątkami ale to rzadko więcej), nie jem słodyczy, żadnych tłustych przekąsek, tylko chude sery, ciemne pieczywo, gotowane/ pieczone mięso drobiowe, jogurty naturalne, owoce, warzywa, płatki śniadaniowe.

Policzyłam sobie że na deficycie ok 200kcal ( no i ćwiczenia) na dzień powinno ubyć przynajmniej 1,5kg , no w ogóle coś się ruszyć, a tu nic.

Tylko sobie kg, powtórzeń, km dokładam.

Naprawdę nie da się schudnąć jedząc zdrowo i ćwicząc, tzn chudnąć nie będąc głodnym?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując