Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-12, 09:32   #4357
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Wychodzimy!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!jednak w domu najlepiej[emoji847]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Lausanne wielkie gratulacje! Jesteś bardzo dzielna! Bardzo mi przykro że poród nie był taki jakbyś chciała..trzymajcie się [emoji173]️[emoji110]

Za mną mega ciężka noc. Dziś się poddaje. Mały dostał o 21 spora porcje do spania w butli, pospal do 23 i już krzyk bo głodny, dałam cycka z pół godziny znowu chce cycka i tak całą noc. Szarpał mnie więc już jednym nie byłam w stanie go karmić. O 5 się poddałam i poszłam mu zrobić mm. Myślałam że zaśnie ale nie, kręcił się do 7 i później na mnie zwymiotował, poleżał chwilę i znów mu się ulalo. Później znów głodny więc dostał pierś. Do tej pory leży i marudzi już nie wiem co z nim zrobić [emoji85] nie wiem czym go karmić żeby był zadowolony [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojejku ale ciężką noc,ale nieprzejmuj się u nas tez gorsza...i jak mała płacze a nie wiem co jej jest i ciumka smoka lapczywie to tez myślę ze jest głodna i daje jej ciut więcej mleczka. Często omaga a czasami niestety nie i wtedy jej się dużo ulewa[emoji29]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora