Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze wspólne zakupy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-12, 20:09   #1
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000

Nasze wspólne zakupy.


Do założenia wątku skłonił mnie dzisiejszy dzień. Otóż wybraliśmy się razem z TŻ na zakupy. Głównie miały być na jego potrzeby - jakieś ciuchy itd, więc ja nie nastawiałam się na jakieś super łowy, tym bardziej, że jutro jadę na zakupy z kuzynką. No i niestety po raz kolejny próba wspólnych zakupów zakończyła się fiaskiem.
Ja występując w roli doradcy podsuwałam mu nowe pomysły na spodnie, koszulki, które on kwitował mruknięciem. Doradzać starałam się z całego serca i szczerze.
Po jakimś czasie coraz barziej zaczął mnie wkurzać, że mu się nic nie podobało. Pomyślałam, skoro mnie nie potrzebujej, to ja się zajmę sobą.
Oczywiście zakończyło się jego marudzeniem, że ja łażę po sklepie i jestem niezdecydowana.
Wstyd się przyznać, ale większość zakupów kończy się w ten sposób...
Oczywiście, kiedy idę na zakupy z koleżanką, czy kuzynką, to jest po prostu raj. Oglądamy spokojnie, jak nam się coś podoba kupujemy lub potem wracamy. Z TŻ- masakra...
Dodam, że zakupy żywności nie sprawiają nam podobnych problemów.

Podzielcie się wrażeniami, jak jest u Was w tym temacie?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując