Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co najczęściej kupujecie w drogerii internetowej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-28, 16:58   #10
Julitta1595
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co najczęściej kupujecie w drogerii internetowej?

Dziekuję za obszerną odpowiedź Akurat gruszkowy żel jest dostępny w przystpnej cenie w drogerii NoviStyle.pl, ostatnio zamawiałam tam podkład i z Joanny peeling malinowy ależ on apetycznie pachnie

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Witaj masz racje może to zabrzmiało komercyjnie Mianowicie najbardziej zalezy mi na perfumach Rockin ' Rio Escada, ale w starej wersjii takim kwadratowym flakonie bo ta nowa wersja całkiem odbiega od poprzedniej oraz puder CONSTANCE CARROLL eyeliner w takim podłużnym opakowaniu

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

A możesz polecić firme z kosmetykami naturalnym , którą najbardziej lubisz

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

A co sądzicie o kosmetykach rosyjskich w sumie był i jest buum na nie , ja mam kremy z Bikal Herbals , czarne mydło szungitowe kilka past z których jestem bardzo zadowolona i pomadki ochronne
Julitta1595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując