Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam koleżanki/bratniej duszy WROCŁAW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-13, 13:49   #374
raissowo
Przyczajenie
 
Avatar raissowo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Wrocław - szukam znajomych :)

Cześć wszystkim! Tak jak napisałam w tytule - szukam znajomych z Wrocławia. Mieszkam tu już ponad trzy lata. Najpierw studiowałam, teraz pracuję.

Niestety niektóre moje znajomości damsko-damskie nie przetrwały próby czasu, inne odległości a jeszcze inne umarły śmiercią naturalną. Brakuje mi bliższej osoby, z którą mogłabym pogadać o wszystkim i o niczym, spotkać się na kawę, iść na spacer, albo po prostu pomarudzić, że naczynia same się nie zmywają a pranie samo do pralki nie wchodzi.

Rocznikowo mam 27 lat. Interesuję się fotografią, chodzę na siłownię, oglądam dużo seriali na Netflixie i HBO go, uwielbiam jeździć na rowerze, słuchać muzyki (nie mam określonego gustu, słucham rocka, popu, metalu a ostatnio nawet k-popu), gram w gry komputerowe, uwielbiam Wiedźmina. Interesuję się również tematami społecznymi, trochę polityką. Od prawie trzech lat jestem wegetarianką (z aspiracjami na wegankę) - zależy mi na losie zwierząt i planety. Kocham podróże i koty. Także... dużo tego jest. A jest jeszcze więcej.

Tak jak pisałam wyżej brakuje mi koleżanki, z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim, powysyłać śmieszne obrazki kotów, ale też opowiedzieć o sprawach, które mnie trapią (i posłuchać o problemach innych).

Także... jeżeli szukasz znajomej z Wrocławia i któreś z moich zainteresowań pasuje do Twoich - napisz. A nawet jak nie pasuje to też napisz. Co się będziemy ograniczać.
raissowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując