Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-27, 11:08   #4145
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
mnie to wcale nie dziwi. ludzie są różni. jedni będą szanować w miarę mieszkanie, inni nie. nie dałabym do wynajmowanego mieszkania bardzo dobrych jakościowo mebli, bo zwyczajnie byłoby mi szkoda. nie miałabym ochoty kłócić się o każde małe zniszczenie, bo to też nie takie proste żeby ściągnąć należność za szkody. a kaucja to może być za mało jak się komuś przypadkiem zniszczy porządne meble (bo jak mówimy o meblach nie ze sklejki to duża szafa to potrafi być grubo ponad tysiąc).
ikeowskie są tanie i mniej boli jak je trzeba wymienić, bo nagle drzwi od szafy się urwały, bo pijany student się na to z jakiegoś powodu wspinał (przykład z życia).
Ale mi by to nie przeszkadzało, gdyby nie to, że właściciel kupuje takie meble i potem czepia się każdej rysy widocznej pod lupą. I mówi, żeby uważać na biurko czy regał. A te regały to wiadomo, że położysz kubek i nagle masz rysę czy inne zniszczenie, no normalne jest, że kupując taki szajs nie możesz wymagać, że po 10 latach użytkowania będzie jak nowe i nie możesz od każdego wymagać zapłaty za każdy mebel jak oddaje mieszkanie, bo te z Ikei po roku już wyglądają słabo. Jakby kupili coś lepszego, to po tych kilku latach dbając o konserwację byłoby jak nowe. A ja właśnie pamiętam te biurka z papieru, biały regał z przetarciami po roku
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując