Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kłamstwa tż, jego koleżanka i zerwanie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 14:34   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: kłamstwa tż, jego koleżanka i zerwanie

Cytat:
Napisane przez elektrycznyczajnik Pokaż wiadomość
On do tego podchodzi tak, że ta koleżanka ma teraz problemy w swoim związku (ona nagle stała się wierząca, jej facet jest niewierzący i nie dogadują się, ale to tylko część ich problemów) i zwróciła się do niego o pomoc, bo jej rodzina/znajomi są niewierzący, a mój (ex) tż jest wierzący.
Dodam jeszcze to, że tż miał przede mną dwie dziewczyny i obie był bardzo zazdrosne o tą dziewczynę, ja jestem trzecia i jemu naprawdę NIC nie daje to do myślenia. On twierdzi, że widocznie po prostu wybiera sobie takie zaborcze dziewczyny i dlatego się z tamtymi dwiema rozstał.
Płakał, widziałam, że przeżył rozstanie, ale to i tak było nic w porównaniu z tym, jak przeżywał zerwanie rok temu. Poleciało mu kilka łez, wziął swoje rzeczy i wyszedł

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



Twierdził, że kontakt znowu osłabnie do tego jaki był kiedyś jak ona już rozwiąże swoje problemy w związku. A jeśli nie, no to on jej przecież nie zostawi i dalej będzie ją wspierał, przecież to jego przyjaciółka (tak ją nazywa).
i co, ona się ze swoim chłopakiem rozejdzie, a mój będzie ją pocieszał, bo przecież to kolega? w dodatku ona mu proponuje spacery we dwoje dobrze wiedząc, że on jest w związku. czy to nie jest przekroczenie pewnych granic? szczerze mówiąc nie mam zamiaru pisać do tej dziewczyny, bo to mój facet powinien jasno okreslić granice :/
Wsparcie dla przyjaciol? Tak ale nie kosztem zazdrosci nerowo dziewczyny. Serio mozna wspierac bez codziennych wywodow i spacerow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując