Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-15, 13:49   #1216
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mi się też tak wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio to samo było u Natalieebeauty czy jakos tak - depresja (po porodzie), twierdzi, że na nagrywaniach starała się jej nie pokazywać... Nie rozumiem (nie jestem lekarzem psychologiem itd), ale podobno leczy/leczyła się u psychologa/psychiatry (już nie pamiętam konkretnie). Może i tak jest, że depresję da się ukryć...Nie jestem lekarzem i nie wiem, czy "tak się da" tzn. maskować depresję i przed kamerą udawać, że jest ok, ale może i tak...

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja nie umiem sobie wyrobić zdania, ile ludzi tyle objawów depresji? Nie wiem jak to lepiej opisać, wczoraj słucham rozmowy 7 metrów pod ziemią z psychiatrą właśnie nt depresji i psychiatra mówił o ludziach po których nie widać depresji, są wysoko funkcjonujący.
Mam osobę w rodzinie po której nie było znać że choruje /nie zachowywała się jak Szusz, ale chodzi o to że wszystko było normalnie/

Nie podoba mi się to co ona wygaduje, pierdzieli do kamery jak potłuczona ,wydaje mi się że jest samotna i yt, kontakt z widzkami to dla niej terapia i może jedyne "moiejsce" gdzie może pogadać co myśli. Mnie jest jej żal, nie wiem czy rozpad tego związku to cena za sprzedawanie prywatności w internety, czy co.

Gdyby ktoś mnie spytał w którym związku obstawiam rozwód to powiedziałabym że Karo i Dariusz (StylizajeTV) a tu psikus.
To samo myślę, aż przykro na nią patrzeć, ostatnio obejrzałam kilka jej vlogów i jej życie wydaje się "puste" i zwyczajnie smutne.

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2022-01-15 o 13:53
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując