Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie do lek: Zespół Zapalenia Przedsionka Pochwy a alergia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-04, 13:26   #13
darunia1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie do lek: Zespół Zapalenia Przedsionka Pochwy a alergia?

Cytat:
Napisane przez monkasw Pokaż wiadomość
Witam!
Troche dawno o tym pisałyści eale jeżeli problem nie minął to przedstawie wam propozycję leczenia przez mojego ginekologa z tytułem profesora ( mam do niego zaufanie od 14 lat)
Za nawilżenie wewnątrz pochwu odpowiadaja hormony, zatem zaproponował kuracje OVESTIN globulki i krem do smarowania przez około 2 tyg.
Jesli chodzi o pieczenie po stosunku,podczas stosunku ,lub wogóle nawet wtedy kiedy nie współżyjesz to Lignocainum hydrochloricum 2% gel, oraz PROTOPIC 0,03 % na atopowe zapalenie skóry smarować obie maści 2 razy dziennie, do tego np. Zyrtec na noc, bawełniana bielizna prana w płynie do prania bielizny dziecięcej, ewentualnie prasowana, płyn do higieny intymnej do skóry wrazliwej np. z serii AA.
Nie powiem Wam o skutkach bo sama zaczynam terapię , jak sie poprawi mój stan to sie odezwę . DZiewczyny trzymam kciuki za WAS. Wiem co znaczy ten ból.
pozdrawiam
Witam bardzo mnie ciekawi czy pomógł ci jakos ten zestaw ja mam sam lignoceninum czy jakoś i laticort odpisz z góry dziekuje
darunia1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując