Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-08, 18:20   #85
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

[1=f0e6aaecebf45b744a169ee 59d849c3c50d2539b_60d902f 215d71;74502446]Hej! Postanowiłam się Was poradzić, mam bladą, bardzo wrażliwą cerę w kierunku atopii, przy czym łatwo się☠zapycha i tworzą☠się☠zaskórniki - z drugiej strony, potrafi się pojawić pogrom ze schodzącą☠skórą, więc staram się ją nawilżać.

Bezskutecznie poszukuję podkładu, który będzie w miarę☠dobrze krył, nie wysuszając cery ale też przy tym nie robiąc ze mnie świecącej żarówki, co niestety mam miejsce przy obecnie używanym nawilżającym fludiem Pharmaceris

Z kolei jak użyję przez parę dni innego podkładu, np. do cery mieszanej znowu zaczyna mi się za mocno przesuszać.

Czy któraś wizażanka ma podobne problemy i trafiła na ten jeden, idealny podkład? Byłabym super wdzięczna za polecenie, mogą☠być☠wysokopółkowe :rozA:[/QUOTE]
Ja mam bardzo podobną cerę. Też używam Pharmaceris ale wersję kryjącą. Tej nawilżającej nigdy nie miałam, więc nie mam porównania.

Też się świecę, ale ja się świecę po każdym podkładzie... Po niektórych po prostu bardziej, po innych mniej. Im bardziej wysuszający, tym bardziej.

Niedawno kupiłam Max Factor Colour Adapt kierując się dobrymi opiniami i póki co jestem z niego bardzo zadwolona, ale nie chcę jeszcze chwalić, bo za krótko używam (dopiero kilka razy, raz na kilka dni, bo po tym co mi fluid matujący Bielendy urządził na twarzy bardzo ostrożnie podchodzę do nowych kosmetyków). Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne - bardzo lekki, nie czuć go na twarzy, pięknie się wtapia i ma bardzo fajną konsystencję, lekką, jakby śliską, nie podkreśla porów. Niby lekko matowi, ale wyraźnie czuje, że nawilża (nie natłuszcza). Czuję po nim taki przyjemny komfort na twarzy . Na wiem tylko czy Tobie odpowiadałoby krycie, bo do mocnych nie należy. Ja przy nim pewnie zostanę, jeśli nadal będę zadowolona, bo naprawdę bardzo ciężko mi ostatnio znaleźć coś co moja skóra toleruje. A w lecie lepiej się go nosi niż Pharmaceris.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2017-06-08 o 18:24
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując