Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta dr Ewy Dąbrowskiej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-13, 10:01   #1474
Alkase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez truskaweczka126 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj 3 dzień. Czuję się słabo i ciągle jestem głodna mimo iż sporo jem. Zależy mi na poprawie stanu hormonów w organizmie bo szaleją oraz parę kilo przydało by sie zrzucić. Ciągle mam wątpliwości czy ten post pomoże czy lepiej się nie męczyć i przejść na zdrowe odżywianie

Kochana, nie wiem, czy post Ci pomoże. Nikt tego nie wie. Ale uważam, że naprawdę warto spróbować. Nic na tym nie tracisz, a możesz sporo zyskać. A niemiłe objawy? Bądź silna, wytrzymaj jeszcze chwilkę, a na pewno ustąpią, jak nie dziś, to jutro czy pojutrze! Pomyśl o tym, co chciałabyś osiągnąć. Czy nie warto się odrobinkę przemęczyć po to, by Twój organizm mógł sam naprawić to, co Ci się w nim nie podoba? Głód to po części to, co siedzi nam w głowie. Ugotuj sobie postne spaghetti, najedz się głową, zobaczysz, że będzie dobrze. Wytrzymaj, liczę na Ciebie, towarzyszko niedoli!:cmok :

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Dzień 4. Widzę pierwsze efekty diety: mam wrażenie, że moja skóra jest mniej tłusta, bardziej matowa, a te trzy krosteczki (akurat nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, coś mi się czasem pojawia przed okresem) same znikają! No i nie boli mnie już głowa. Byłam wczoraj nawet na siłowni! Jak zaczynałam, ważyłam 63 kg/ 160 cm wzrostu. Postanowiłam się zważyć dopiero po całej kuracji, ale mam nadzieję, że te 5/6 kg jednak spadnie <3 No i czuję się już prawie niegłodna. Jedyny minus póki co to zmęczenie, osłabienie, ale to się przeskoczy siłą woli. Dowiedziałam się też dziś, że nie zdałam egzaminu :/ Ale to też mnie w diecie nie złamie! Jeszcze tylko 17 dni, co to jest. A jeśli dalej będę się czuć tak dobrze, może nawet przedłużę poszczenie? W każdym razie jestem z siebie dumna!
Alkase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując