Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-01, 08:55   #2785
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Mogę zostać jasnowidzem.

Przepowiedziałem tu jakiś miesiąc lub 2 temu, że PSL aby nie popełnić spektakularnego samobójstwa będzie musiało wyjść z koalicji, bo do koalicji wejdzie na pewno Biedroń.
A wyborcy PSLu mimo, że zawsze dają im te 5%, to romansu z Robertem im nie darują.
PSL nie wychodzi z KO przez Biedronia. Jeżeli KO ma kiedykolwiek wrócić do władzy to PSL musi odebrać PISowi głosy ze wsi. Może to zrobić tylko samodzielnie i wracając do konserwatywnych wartości. Mówiło się o tym już dużo wcześniej niż teraz kiedy Biedroń postanowił przystąpić do KO.

Cytat:
Chyba żartujesz.
Pracownik Ikea ma wygrany proces w ręku.
Nie jestem taka pewna. W normalnym kraju to on by miał proces za nawoływanie do nienawiści.

Cytat:
Pracodawca nie jest od narzucania ideologii swoim pracownikom. A cytowanie Biblii o ile wiem, to w polskim kodeksie nie jest czynem karalnym.
Przeczytałeś w ogóle artykuł, który wkleiłam? Czy źródła inne niż dorzeczy albo fronda cię przerastają?

Cytat:
Rozumiem w takim razie, że zatrudniając ludzi mogę im składać polecenia chodzenia co niedziela na mszę?
A ktoś próbował im zabraniać?

Cytat:
Pracownik Ikea z oczywistych względów ma albo coś pod kopułą nie tak (bo od lat wiadomo, że Ikea jest bardzo tęczowa w środku), albo jest niebywałym cwaniakiem i właśnie chciał dorobić na procesie ze Szwedami. Taki Konrad Wallenrod Ikei.
Szybciej ma tak przeprany mózg ideologicznie, że nie myśli racjonalnie. No wiesz, jak ci dżihadyści, którzy wysadzają się w metrze.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Swoją drogą śmieszy bardzo.

f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując