Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 22:47   #2810
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Gosiula, bardzo się cieszę że się poukładało Może i dzięki temu, że mniej stresu dla Twojego męża, choroba nie wraca?

Ja już bym tak chciała znać płeć... Mam nadzieję, że na połówkowym lekarka zobaczy co trzeba

Cześć Amparo! Noo, teraz już musi się ułożyć, życie nie może być tylko podłe ciągle

Cześć Sylwia myślałam o Tobie Jak u Ciebie, jak mała? Twoja siostra pewnie też już urodziła, dobrze kojarzę?

Cześć Siva Pozwól, że zapytam... czy u Was in vitro miałoby sens? Czy przy endomendzie główny problem jest z zagnieżdżeniem zarodka?
Poza tym pisałaś, że mąż ma ok badania. A czy robił szczegółowe, z morfologią? Do tego fragmentacja i HBA? Bo czasem ogólne badanie wychodzi bardzo dobrze, a w szczegółach okazuje się, że plemniki w większości niezdolne do zapłodnienia. U nas w pierwszym badaniu było niby ok, a skończyło się na in vitro...

Kamila, mi się wydaje, że przy KP dzieci czasem mniej przybierają, a składników odżywczych na pewno dostaje tyle ile trzeba. Najwięcej przybierają na butelce. Mała jak widać dba o linię od najmłodszych lat Mam nadzieję, że na kontroli wyjdzie wszystko ok.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora