Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-14, 10:38   #4946
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Cześć. Jasne, że przyszła. Dodatkowo mama mi się rozchorowała i 2 tygodnie spędziła w szpitalu. Jest po operacji z najgorszą diagnozą. Nowotwór złośliwy. To nie jest mój rok. Mam serdecznie dosyć.
Miałam nawet zrezygnować z forum.... Bo skoro czeka mnie z siostrą i mamą najcięższy czas, zaczynając od długiego powrotu do formy po operacji, po to co dalej . ... To nie sądzę bym doczekała teraz spełnienia swojego marzenia.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Serdeczne gratulacje jeszcze raz[emoji8]

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Zebra [emoji45] bardzo mi przykro [emoji45] życzę Wam dużo siły żeby przez to wszystko przejść [emoji8]
Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wczoraj wylądowałam na IP ze sporym krwawienie do tej pory nie wiem co i jak bo mi usg nie zrobili wczoraj. Czekam dziś i nikt nie raczy przyjść :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Ultra wczoraj rano miałam i nic nie było o krwiaku mówione.

Ale jestem właśnie po usg i ciąża żywa ale ulga tylko i tak mi nie powiedział skąd ta krew :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rany Kasia! Twój post skoczył przed mój i totalnie go nie widziałam potem jak zobaczyłam że Zebra odpowiada mówię kurde co jest?! Ale jak dobrze że z Kropkiem wszystko w porządku. Ale się strachu najadłam [emoji44][emoji33]

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora