Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-30, 09:32   #4712
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hej, czy poleciłybyście Klairs Soft Airy UV Essence SPF 50 jako coś, co nadaje się do cery mieszanej/ tłustej, nie świeci się i nie bieli? Nie chcę kupować tysięcznego kremu z filtrem, który znowu okaże się do dupy, a kasa w błoto Już nie zliczę tych w mojej szufladzie, co za strata pieniędzy.... Czemu nie ma próbek do absolutnie wszystkich kosmetyków?? To powinno być powszechną praktyką.
Mam cerę mieszaną, acz bardziej w kierunku tłustej, ostatnio miałam japoński filtr Jill Stuart który jest cudowny, lekki jak piórko, nie bieli - ale co z tego, skoro zostawia taki połysk na twarzy, jednak bardziej w kierunku dewy niż satynowego matu i wyglądam po nim jakbym się świeciła. Nosz cholera jasna....
Na Allegro znalazłam próbki wychwalanego pod niebiosa Purito Centella, wzięłam obydwa rodzaje, ale próbek Klairs nigdzie nie widziałam.
Wcześniej używałam japońskich typu Kanebo Allie, są świetne ale jednak troszkę bielą a ja mam dosyć dziwnych spojrzeń ludzi i pytań w pracy czemu taka blada jestem/ czy się dobrze czuję :/ A znaleźć filtr do cery tłustej, który się nie świeci i nie bieli to chyba wyczyn na miarę wejścia na Everest.....

Edytowane przez LhunLai
Czas edycji: 2020-06-30 o 09:37
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora