Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Intensive blue maybe turquoise :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-30, 08:47   #9
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Intensive blue maybe turquoise :)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Bardzo odważne oko (Przyznam się szczerze, że mam na dysku prawie taki sam makijaż i nie sądzę, żebym kiedykolwiek zdecydowała się go opublikować, bo zupełnie się w takich niebieskich oczach nie czuję) ale! jeśli Twój avatar to miniaturka foty całej buzi w tym make-upie to jestem bardzo na tak. Taki wyrazisty kolor pasuje mocno do Twojej delikatnej urody, bo te niebieskości same w sobie są prześliczne i oko jest starannie pomalowane Także jeśli Ty się w nim dobrze czujesz - ja jestem na tak
Dziękuję bardzo Jeśli chodzi o niebieskości to w nich najlepiej się czuję i uważam, że najbardziej mi pasują...ten makijaż jednak był jak dla mnie bardzo intensywny no i na pewno dość odważny bo te kolory są troszkę zdradliwe - czasem mogą wyglądać dość 'wieśniacko'

Mam nadzieję, że ja takiego efektu nie uzyskałam Jeśli chodzi o avatar to rzeczywiście jest ten makijaż, z tym, że troszkę był kontrast w PS zwiekszany.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
na wybieg dla modelek, czy jakiejs extra sesji jak najbardziej jest wskazany. Piekne kolory....ze tez Ci aparat ich nie zjada :P
Dziękuję ślicznie Jeśli chodzi o ten makijaż to robiłam zdjęcia innym aparatem tj. lustrzanką, która kolorów aż tak nie zjada...jedynie co lubi robić to zaostrzać granice między cieniami...a tutaj kolory były w podobnej tonacji więc tego tak nie widać.

Ach... no i dochodzi jeszcze fakt, że tak intensywnego makijażu to jeszcze nigdy nie miałam na oczach no i te cienie są naprawde mocno napigmentowane...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
Elliiiinek piękny ten kolor, już Ci mówiłam
Bardzo Ci pasują takie odcienie
Szkoda że nie dałaś buźki bo się stęskniłam
Chciałabym chociaż raz się tak pięknie pomalować Twoją techniką ale nadal mi nie wychodzi, no nic trening czyni mistrza

Dziękuję moja kochana Ze względu właśnie na to, że zdjęcia były robione lustrzanką, która sama w sobie jest ciężkim i dużym aparatem - nie byłam w stanie zrobić ładnych zdjęć całej buźki

A co do techniki to wcale nie jest trudna...i sama do końca mam z nią dużo problemów - zwłaszcza jeśli chodzi o zachowanie symetrii pomiędzy jednym a drugim okiem



Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Cudny neonowy kolor i naprawdę intensywnie wyszło Brawo
Dziękuję Ci ślicznie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
WOW co za kolor . Mi sie bardzo podoba
Dziękuję bardzo
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."



Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2009-09-30 o 08:51
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując