Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - (:niby-smoky:)
Wątek: (:niby-smoky:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 11:53   #20
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: (:niby-smoky:)

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
fakt na smoyke troche za jasny:d ale mi sie strasznie podoba moze dlatego ze pierwsze co zobaczylam to sliczny braz ktory przypomina mi brazy Jennifer Lopez
Dziekuję Gamegirl

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Zasadniczo dymek jest, ale delikatny bardzo. Mnie się podobasz w takiej wersji, nawet bardzo. Do smoky użyłabym nieco więcej ciemnego cienia i nałożyła go na większą część przynajmniej ruchomej powieki.
Dziekuję bardzo I wezmę rady pod uwagę przy komponowaniu kolejnedo dymka

Cytat:
Napisane przez ol3czkaaaa Pokaż wiadomość
very nice fajne i ciekawe łączenie kolorów:P buźka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Cathy86 Pokaż wiadomość
Zgodze sie, ze smoky to raczej nie jest, ale mimo to wygladasz bosko Na dodatek ta czerwona bluzeczka i kwiat we wlosach poteguja wrazenie. Jak zwykle bardzo kobieco, ale nie bede tego wiecej pisac, bo nie chce sie powtarzac
Dziękuję Cathy A powtarzaj, ja lubię ten przymiotnik

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Pomidorko niby smoky, niby nie smoky, ale uroczy makijaz po prostu, wygladasz olsniewajaco, pasuje Ci taki delikatny smoky
Dziękuję Kiniu

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Pomidorko! Śliczne zdjęcia! Promieniejesz Baaaardzo mi się podoba, mimo, że brązy to raczej nie są moje ulubione kolory No i zgodzę się z Game co do ich podobieństwa do brązów Lopezki
Dziękuję Alice

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
mnie rówież bardzo się podoba Twoja propozycja kilka tygodni temu meczyłam dziewczyny o dymka, zeby mi dokładnie wytłumaczyły, mam nadzieję, że mój wątek Ci choć odrobinke pomoże

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...kcyjnego+dymka
Dziękuję Kasiek No właśnie twojego wątku szukałam bo go pamiętałam, ale nie mogłam znaleźć - jestem kiepska w wyszukiwaniu Dziękuję bardzo za link Następnym razem pójdę śladami tych rad
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując