Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myślicie o swoim wyglądzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-23, 18:27   #322
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co myślicie o swoim wyglądzie?

[1=f9198a393f2df7eb4637959 fdc0e8881846092b4_5fa09d9 58024f;87873520]Cooo? Jak szara mysz, pasztet? Według Ciebie jej zdjęcie bez makijażu po lewej to pasztet?
Przecież ona wygląda przepięknie na tych dwóch zdjęciach. Yyyy[/QUOTE]
No dla mnie to ona nie wygląda ''przepięknie''.
Ma matowe włosy, niepociągnięte więc prawie niewidoczne rzęsy, te jej usta jak dla mnie są za duże po prostu; i ogólnie wygląda jak baza pod królową piekności a nie jak piękność perse tylko och tam och tam nie użyła błyszczyku pędząc po bułki do sklepu.

Ale co teraz hejt w drugą stronę bo nagle się okazało że też potrafiłabym rozbić gie na atomy i z tyłka wymyślić komuś że a może by tak wysmuklił nosek ?

Dla jasności jest piękną kobietą, oceniam jej osobę całościowo, to jaką ją widuję w filmach, czy czasem w jakimś programie czy czasem jak idzie do auta cyknięta przez paparazzo albo jak tutaj może za kulisami jakiejś sesji czy coś.
Jedyne co mi się w niej tak naprawdę nie podobało od zawsze to figura, zawsze było w niej coś co mi przypominało owada, w typie modliszki. Długie ręce, szerokie plecy, dość szeroka (za mało wcięta) talia. Za to zawsze podobał mi się jej biust (ten jeszcze przed mastektomią).
Ale to jest subiektywne i tzw. wymyślanie właśnie problemów z dupy. Jakby nie była laską nie zrobiłaby takiej kariery, proste. Jako Lara Croft wyglądała w szortach i obcisłym topie bardzo jak nalezy.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując