Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-31, 13:44   #576
sloneczko231990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
problem z orgazmem,pomóżcie

Witajcie dziewczyny !
Chcę Wam przedstawić swoją sytuację, która zaczyna mnie dobijać do tego stopnia, że podczas ostatniego stosunku z narzeczonym zaczęłam płakać...
Otóż jestem z moim ukochanym 2 lata, od początku lipca jesteśmy narzeczeństwem. Bardzo się kochamy i planujemy wspólną przyszłość.
Wszystko jest idealnie gdyby nie fakt, że jeszcze nigdy nie miałam orgazmu podczas stosunku. Orgazm osiągam jedynie przez masturbację i to wtedy, gdy ja pieszczę jedną ręką mojego narzeczonego, a drugą swoje narządy. Lubię kiedy mnie tam dotyka, ale wolę sama to robić.
Uwielbiam seks oralny, ale tylko, gdy ja robię jemu dobrze. Ja natomiast nie lubię kiedy on mnie tam dotyka.
Uprawiamy seks często tylko i wyłącznie w prezerwatywie. Ja się nie zabezpieczam i nigdy się nie zabezpieczałam. Tylko partner.
Dodam,że ja mam 23 lat , a on 26. On był pierwszym chłopakiem, z którym współżyłam.
Bardzo Was proszę o porady. Czy mam udać się do jakiegoś lekarza? Czy spróbować jakiś innych metod? Może to prezerwatywa jest winna, że nie odczuwam aż takiej przyjemności, aby osiągnąć orgazm? Może zaopatrzyć się w jakieś żele intymne potęgujące doznania?
Czasami też mnie boli kiedy we mnie "wchodzi". Seks jest dla mnie przyjemny, ale nie mam orgazmu. Przy masturbacji tak ! Jest mi wtedy niesamowicie dobrze i chcę żeby ta przyjemność trwała wieki.
Proszę Was pomóżcie mi!
sloneczko231990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując