Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-18, 22:30   #1145
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
No nie mogłam się powstrzymać Załącznik 7688006

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Śliczne[emoji7]

Cytat:
Napisane przez Catherine07 Pokaż wiadomość
Witam się dopiero teraz, dziś poranną wizyta na ip, delikatne plamienie z rana ale za ja lekka panika to dla swojej pewności pojechaliśmy z tż do szpitala. Na szczęście wszytko ok, wczoraj troszeczke przesadziłam ze sprzątaniem, mam nauczyć się wiecej odpoczywac [emoji28]
Co do koszuli do porodu ja mam jakies dwie, bratowa kupiła gdy była w ciąży ale okazało się że przybrała za dużo pod koniec 3 trymestru i musiała kupić większe Dlatego mam dwie nowki zapakowane, są w jakieś kotki czy inne dziwne obrazki ale jakoś nie przeszkadza mi to [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dobrze, że wszystko w porządku! Uważaj na siebie![emoji846]

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
U mnie nie dawali, rodziłam w starym t-shirt TŻta który od razu poszedł później do kosza. Chyba nic się nie zmieniło bo na stronie szpitala wciąż jest to w wyprawce porodowej mamy do zabrania.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

U mnie na liście ze szpitala pisze, żeby mieć stary T-shirt do porodu, ale jak potem od razu przytulić malucha skóra do skóry? Dlatego chyba pójdę w jakąś koszulę porodową, żeby była rozpinana na piersiach. Nie przemawia do mnie wizja T-shirtu, a zresztą też bym musiała go kupić, bo mąż to „szczypiorek” i nie ma szans bym w zaawansowanej ciąży zmieściła się w jego T-shirt[emoji6]

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
To co na czarno to mamy, a czerwone to ile nam (chyba) brakuje.

Wiadomo, dla mnie wszystko to nowość i wolę mieć za dużo niż za mało Załącznik 7688010

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zdecydowałam, że odpuszczam sobie rozmiar 68, choć mam kilka sztuk z początku szaleństw zakupowych[emoji6] Będziemy potem kupować na bieżąco. Chciałam odpuścić rozmiar 50, ale w końcu po rozmowie z kumpelą zdecydowałam się po parę sztuk kupić. Najwięcej mam 56/62[emoji846] Muszę też zrobić dokładną inwentaryzację, narazie wszystko leży popakowane w torbach[emoji2960]
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora