Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-19, 09:43   #1167
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Mnie męczy ubiór na wybranie małego ze szpitala. Tzn co na wierzch mu będzie potrzebne.. Ten cieplejszy kombinezon mam, bo jak to ma być koniec października to pogoda może być różna ale znowu jak to wydarzy się szybciej i będzie na tyle ciepło że tamten będzie za gruby? Czasami mam wrażenie że zachowuje się jakby to było moje pierwsze dziecko [emoji23] chociaż po prawie 6 letniej przerwie tak można powiedzieć [emoji23] a Wy macie w głowie już coś na wyjście ze szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam grubszy kombinezon, jakby było chłodno, jak będzie ciepło to byłabym w kropce, ewentualnie będę się ratować kocykiem itd. Chociaż u mnie najbardziej prawdopodobny jest listopad, więc nastawiam się na kombinezon.
Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Witam się z rana. Ja już po badaniach krwi, mocz, toxo, tsh. Jaram się od rana ubrankami od siostry z Irlandii [emoji7]Załącznik 7688042Załącznik 7688043Załącznik 7688044Załącznik 7688045

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Ja też już po badaniach, glukoza najgorsza na początku, potem z każdą chwilą coraz lepiej, także dałam radę. Teraz tylko czekać do popołudnia na wyniki.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora