Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o poradę - teściowa...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-20, 22:57   #31
evelka1409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 47
Dot.: Proszę o poradę - teściowa...

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Jak wygląda jej wpływ?
Przemyślałam sobie parę zdarzeń z przeszłości, na które wcześniej nie zwracałam uwagi, np. jak bardzo mój mąż stresował się w jej towarzystwie. Opowiadał mi wcześniej, że był ciągle krytykowany i nigdy nie zasłużył na jej miłość. I on do tej pory chce na nią zasłużyć, choć jest przed 40. Dlatego spełnia wiele jej życzeń, choć ona na to nie zasługuje, bo która matka powie, że nie wyprawia Świąt i syn ma nie przyjeżdżać. Choć 2 razy gościła się w Święta u nas...

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Jak wygląda jej wpływ?
Przemyślałam sobie parę zdarzeń z przeszłości, na które wcześniej nie zwracałam uwagi, np. jak bardzo mój mąż stresował się w jej towarzystwie. Opowiadał mi wcześniej, że był ciągle krytykowany i nigdy nie zasłużył na jej miłość. I on do tej pory chce na nią zasłużyć, choć jest przed 40. Dlatego spełnia wiele jej życzeń, choć ona na to nie zasługuje, bo która matka powie, że nie wyprawia Świąt i syn ma nie przyjeżdżać. Choć 2 razy gościła się w Święta u nas...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
evelka1409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując