Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-19, 16:37   #1478
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
a czy wiadomo coś czy te śluby czerwcowe z tymi gośćmi zaszczepionymi, ponad 50 osób trzeba gdzieś spisać i zgłosić przed weselem?
pytaj salę, to od nich zależy.
żadnych list nie podaje się automatycznie do sanepidu (ani nigdzie). ale u nas sala wymaga listę osób, oraz ksero/zdjęcie dowodu, że gość jest zaszczepiony. manager sali mówił nam że w zeszłym roku mieli naloty i podanie listy dużo usprawnia. bo sanepid/policja idzie prosto do obsługi i jeśli wszystko jest ok, to nawet nie niepokoją państwa młodych. a jesli listy nie będą mieć, to wtedy musieliby wołać młodych, spisywać listę, robić zamieszanie.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Dziewczyny jeśli mogę spytać ile kosztują/kosztowały garnitury Waszych tż'tów? i czy były szyte na miarę czy np. kupione gotowe + przeróbki? nie wiem czy ta cena nasza jest ok. Teoretycznie według internetu wyszło nas to średnio cenowo, w sensie średnia półka cenowa, o

Odebraliśmy też obrączki. Wrzucę niedługo jakieś zdjęcia na grupę na FB
szyte na miarę wychodzą drogo. wszędzie nam mówili że od 3 tys wzwyż - mowa o szytych na miarę. takich gdzie jest ściąganie miary i szycie od zera. za takie gdzie szyją z półgotowych produktów i jedynie dopasowują do sylwetki - od 600 zł w górę w zależności od materiału.
mój kupił w giacomo conti, rozmiar akurat pasował idealnie, 100% wełna, czarny, bez udziwnień. więc nie było potrzeby szyć na miarę, chociaż brał pod uwagę taką opcję, jeśli nie znajdzie nic pasującego. za garnitur, 2 koszule, pasek, spinki, poszetkę i krawat wyszło mu równe 2 tys.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-19 o 16:39
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując