Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-14, 14:40   #4015
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat współlokatora trzymającego rower na korytarzu w małym mieszkaniu?
Niby rozumiem, że nie ma go trzymać ale kurde zawala pół korytarza, aby dostać się do szafki na buty muszę go przestawiać i mam już po prostu dość. Uważam, że miejsca wspólne nie powinny być zawalone gratami, które zajmują pół przestrzeni i utrudniają przejście czy dojście do szaf. Czepiam się?
Nic na jego temat nie myślę. Część wspólna jest wspólna, więc i ty i on możecie tam trzymać swoje rzeczy. Ty masz tam buty, a on rower. Z tej szafki on też może korzystać.
Na twoim miejscu trzymałabym buty w swoim pokoju i tyle. Ty nie masz przez ten rower zakazu wstępu do części wspólnej, tylko masz utrudnione korzystanie. Taka jest cena posiadania współlokatorów.
Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Mamy taką wspólną komórkę na cały blok.
No przez rok mi to za bardzo nie przeszkadzało ale teraz już mam dość się przeciskać miedzy jego rzeczami no i wstyd kogoś zaprosić bo wszystko zawalone...
Ale twój wstyd to tylko twój problem. Szczerze mnie dziwi, że widzisz tutaj powód do wstydu, bo to nie są jakieś wielkie dziwy, że współlokator posiada rower i walizki.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A nie możesz trzymać butów przy rowerze, zamiast w szafce?
Też mnie to zastanawia.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując