Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-29, 10:10   #3208
_Nya_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 42
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

U mnie słabo Wprawdzie miałam we wrześniu wizytę i pani doktor powiedziała, że w pewnych miejscach włosy w końcu zaczęły rosnąć, więc jest optymistką i zaleca utrzymanie leczenia, ale ze zwiększoną dawką minoxidilu w tabletkach. Jednak jestem po półrocznym wypadaniu, które nadal się do końca nie zatrzymało i zauważyłam, że widocznie przerzedziły mi się włosy z tyłu. Poza tym nigdy nie miałam włosów w tak złym stanie, mam wrażenie, że to jak się odżywiam, co jem, co piję nie ma żadnego znaczenia, zupełnie nie ma to żadnego pozytywnego wpływu na włosy. Bezdomne alkoholiczki mają więcej włosów niż ja, to jest takie ☠☠☠☠a niesprawiedliwe... A odpowiadając na Twoje wcześniejsze pytanie - toper to chyba najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale ja się z tym czułam bardzo niekomfortowo, poza tym wpina się go we własne włosy, więc one się wyrywają przy zakładaniu i zdejmowaniu, może nie jakichś wielkich ilościach, ale jednak

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

wrzuciłam jakiś czas temu link, ale nikt nie odpowiedział, więc może jeszcze raz:


https://arbuti.com/pl/test-na-wypada...osow-zwyciezca


znacie któreś z nich, stosowałyście?
_Nya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując