Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EPIDUO- jak na was działa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-13, 15:21   #60
maslolot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Skoro miałas tak samo przy Differinie i Duacu znaczy, ze jesteś uczulona na adapalen i nadtlenek benzoilu, a połączenie tych dwóch składników w Epiduo to najgorsze co możesz używać.
Znikały ? A dlaczego teraz używasz Epiduo ? Jednak nie pomogły i paliłaś sobie skórę na darmo ? Oj, co za pech.



No skoro zmiany znów sie pojawiają - Differin i Duac nie pomogły - to jednak chyba nie działa.



Nic mi do tego. Popal sobie skórę, a gdy ona się nieco zregeneruje to pryszcze powrócą, jestem tego pewna.

Ale oczywiście życzę Ci jak najlepiej.
wtf? ;d gdzie ja napisalam ze nie pomogly? wszystko pomoglo, jak najbardziej. czemu zmienilam duac i differin na epiduo? duac i differin uzywalam przez pol roku. pomimo iz nie mam juz zadnego problemu (czyt. pryszczy, tradzik, czegokolwiek) korzystam zapobiegawczo, poniewaz gdy ostatnim razem bylam u Dermatolog na kontroli stwierdzila, ze zamiast dwoch moge uzywac jednego jesli uznam, ze jest taka potrzeba choc potrzeby nie ma Moja Droga, nigdzie zreszta nie napisalam ze popalilam sobie skore. to, ze mnie bolala i szczypala nie oznacza ze sobie popalilam skore - to tak jakbys po kwarcowce dziwila sie, ze Ci skora schodzi ;d skore mam idealna, zero zaczerwien, nie musi sie regenerowac i nic nie powroci. czytanie ze zrozumienie sie klania...
no i brak uprzedzen, czy tez wyciaganie pochopnych wnioskow no a to "co za pech" to juz nawet nie skomentuje bo nie warto sie meczyc ;d

Edytowane przez maslolot
Czas edycji: 2009-04-13 o 15:24
maslolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując