Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-06, 09:26   #184
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Przyjechalam do domu na swietaaa

ogolnie walczylam ze soba kilka ostatnich dni bo mialam zwolnienie po 2tygodniach totalnego szału i zap....r..lu zarówno na uczelni, jak i w pracy. i jak w trudnym czasie biegalam na zumbe i ogarnaialam butt lift tak jak poczulam wolny wieczor to klekacie narody a do butt lifta sie nie podnioslam.
ale odmowilam sobie zapiekanki, ktora planowalam zjesc wg zasady "skoro moge odpoczac to na calego"
zjadlam placuszki owsianeeeeeeee

wiec tu duma i owacje na stojaco

ogolnie jak nie cwicze to praktykuje lykanie tabletek przed snem zeby w 5h sie wyspac. dziala:P
musze przestac

a teraz... przyjechalam do mamy... o zgrozo. jedzonkoooooooo
dzis wielki piatek wiec sobie podaruje..ale swieta mnie przerazaja.. i w pon jeszcze robie impreze :O
meniii:

taratelki z salatka tradycyjna
taratelki z psata jajeczna
cukinia w ciescie a do tego pasta z avocado
parówki w ciescie franc z suszonymi pomidorami
pomidorki koktajlowe z twarozkiem i rzodkiewka
kanapeczki z serkiem philadelfia lososiem i oliwka



^^ !


i alkohol. ofc

mama zachwyca sie ze schudlam. ja sie dluuuugo nie wazylam. zapomnialam dzisiaj rano we wroclawiu wiec jutro rano ogarne temat.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Ajjj, kochana życzę Ci przede wszystkim spełnienia marzeń (a w tym oczywiście, uzyskania wymarzonej wagi ) Spóźnione, ale szczere. Wszystkiego najlepszego!

ominelo mnie to:O

dziekuje oczywiscie;*
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora