Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hydrolaty (Mazidła)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-19, 14:45   #33
kondziel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 34
Dot.: Hydrolaty (Mazidła)

Ja używam tylko hydrolatów od kilku miesięcy i zastępuje mi on wszystkie kremy. Na noc hydrolat geraniowy z 5% niacynamidem, na dzień nerola bez żadnych dodatków. Spryskuję sobie tym twarz, a gdy zaczyna spływać to włączam sobie suszarkę i letnim nawiewem sobie ją osuszam. W ciągu dnia jeszcze sobie odświeżę twarz delikatnie spsikując ją. Moja skóra wreszcie przestała się przetłuszczać, pryszcze zniknęły (a miałem ich naprawdę dużo) i co najważniejsze przebarwienia jaśnieją. Naprawdę żadnych kremów, tylko hydrolaty!! Niektórzy mogą uważać to to spowoduje przesuszenie skóry, ale sprawdziłem na sobie i to działa .
Co do hydrolatów to oczar jest dobry ale mnie nie zachwycił, lepsza jest nerola na dzień.
Geranium fajnie nawilża na noc z niacynamidem, tworząc dobraną parę. Lepiej go stosować na noc, bo jest używany do aromaterapii jak ktoś ma problemy z zasypianiem. Aha, jeszcze jedno. Raz użyłem geranium na dzień i miałem ciekawą przygodę z psami , po prostu dwa kundelki szły na mną krok w krok, tak jak latają za samicami podczas rui. MASKARA!! Nie mogły się ode mnie odczepić . Tyle, że ja jestem facetem.
Ogólnie mówiąc 5*, bo u mnie hydrolaty zrobiły cuda .

Edytowane przez kondziel
Czas edycji: 2010-01-19 o 14:48
kondziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując