Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-30, 18:53   #2680
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Pelsonik, to znaczy, że Amelia śpi stojąc? Nieźle. Może spróbuj ją zapakować do śpiworka? Wtedy nie da rady wstać
Śliczna fotka Amelkia Ty Pelsoniku fajny masz teraz kolor włosów. Taki ciepły. Pasuje Ci bardzo.

Zuzka też coraz chętniej wstaje. Siłuje się, ciągnie mnie za rękę i podciąga tyłeczek do góry. Silna jest bestia. Nie udało się jej jeszcze tak zupełnie samej stanąć, ale może dlatego że na razie nie ma warunków. Może jakoś niedługo będziemy mieć kojec to wtedy popróbuje.

Nianię chyba trzeba będzie jutro kupić. Eh, kolejna inwestycja No, ale może się jeszcze przyda. W końcu może już za 2 lata przeprowadzimy się do domku

Zuzce porobiło się coś w zgięciach kolan i pod paszką. Takie jakby obtarcia/odparzenia. Uczulenia za bardzo nie miała od czego dostać więc sama nie wiem co to. Chyba ją nie boli, bo wycierałam dzisiaj porządnie ręcznikiem i nic nie mówiła. Pomażemy jeszcze trochę a jak nie zejdzie to trzeba będzie pokazać lekarzowi.

A dzisiaj na basenie odkryłam że moje dziecko ma super suchąskórę. Aż się łuszczy. Co ze mnie za matka że wcześniej nie widziałam. ale może dlatego, że mam słabe światło w domu. Więc jednak samo oilatum nie działa. Muszę ją częściej smarowac.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora