Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy taki ultimatum to koniec relacji?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-25, 08:21   #36
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy taki ultimatum to koniec relacji?

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
posiadanie dziecka to zgoda obu partnerów.
a nie naciski jednej strony.
musisz naprawdę to przedumać czy chcesz mieć w ogóle dziecko kiedyś tam, czy nie.
jeśli chcesz i widzisz siebie jako matkę, to nie ma na co czekać.
jeśli nie, cóż tu widzę konflikt interesów i koniec relacji i to mocny...
Ma 24 lata i nie ma na co czekać? Wręcz przeciwnie ma jeszcze wiele lat na podjęcie decyzji.


Cytat:
Napisane przez Bublegummy Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Bardzo mnie ciekawi opinia ludzi postronnych, proszę o szczera odpowiedz.

Mam 24 lata, w związku małżeńskim 2 lata. Nie ciągnie mnie aby mieć dzieci (na dany moment) mąż od jakiegoś czasu zaczyna naciskać. Mąż jest bardzo religijny, ciąży mu na sercu, ze używamy antykoncepcji „Bo to nie po Bożemu” chce abym przeszla na antykoncepcję naturalny tzw. Kalendarzyk. Ma pretensje do mnie ze nie jestem otwarta na dziecko, ale nie mogę tego w sobie zmienić, bo faktycznie tak jest, nie jestem gotowa do tego psychicznie. Doszło to do momentu, ze usłyszałam ultimatum, albo używamy antykoncepcji naturalnej, albo nie będziemy uprawiać seksu, do momentu aż zachce zajść w ciąże. Co wy o tym sądzicie?
Cytat:
Napisane przez Kolarz123 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że jakiekolwiek ultimatum w związku powinno być traktowane, jako oznaka, że należy uciekać jak najdalej? Trochę jestem zaskoczony, że nikt jeszcze nie przedstawił tej perspektywy, skąd możesz mieć pewność, że na tym się zakończy dalsze przesuwanie granicy?
Dla mnie nie, wszystko "zależy".
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując