Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-19, 10:41   #3155
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Mega są te ozdoby Są tez sówki, ale jakoś tak biednie wyglądają . Może da się je trochę odpicować .

No i te wszystkie bałwanki i misie też się do mnie uśmiechają...





Pełna zgoda





Może Ci youtuberzy mają jakieś filmiki prezentowe, w których polecają co jest modne i można to kupić w rozsądnych pieniądzach
Będę szukać, bo robienie prezentów dla rosnącej nastolatki zaczyna być trudne... Myślałam też o takim worku prezentowym gdzie w środku będą różne ☠☠☠☠☠☠☠ki np. Case na telefon, może smakowa pomadka, jakiś gadżet do włosów itd... Z tym planerem się zastanawiam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Pugslove Pokaż wiadomość
Wii to zupelnie inna i nie bedaca juz w sprzedaży konsola. Jeżeli chodzi o Playstation 4 to masz do konsoli gogle VR z kontrolerami ruchowymi, Playstation VR. Tak tylko mowie, żeby nikt ci nie wcisnal bubla
Dobrze że mówisz, ja już chyba się starzeje i nie nadążam [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Dużo, tyle mam zdjęć, a są jeszcze wianki, choinki i światełka, a i jeszcze bombki cała alejka jest.
Jenyyy... namawiam męża i w sobotę jedziemy do Auchan [emoji7] dzięki, mają mega wybór i nie wyglądają te ozdoby tandetnie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora