Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POMOCY! Studium Kosmetyczne- Warszawa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 21:22   #12
Anulka552255
Raczkowanie
 
Avatar Anulka552255
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: POMOCY! Studium Kosmetyczne- Warszawa

Cytat:
Napisane przez oluska202 Pokaż wiadomość
Witajcie,
ja zdecydowałam się na zaoczne studium u Mydłowskiej. Moje dwie koleżanki skończyły tę szkołę i mówiły o niej bardzo pochlebnie. Jedna z nich jest rewelacyjną kosmetyczką. Czy któraś z Was też się tam wybiera?
Hmmmm... dlaczego nie wydaje mi się wiarygodna odpowiedź osoby z jedną wiadomością i kontem założonym we wrześniu? ;/

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia8888 Pokaż wiadomość
Hej
Z tego, co się orientuję jedynie tryb zaoczny został w Policealnej Szkole Pielęgnacji Zdrowia i Urody na Podwalu przekształcony w kurs i faktycznie wtedy nie dostajesz legitymacji, nie masz zniżek, itd. Natomiast sprawa wygląda inaczej w trybie dziennym, wtedy normalnie dostajesz legitymację i masz wszystkie związane z tym uprawnienia.
Ja słyszałam, że został jedynie tryb zaoczny i własnie na takich warunkach ;/ Na stronie wcale nie pojawia się od połowy miesiąca żaden plan, terminy zjazdów, kompletnie nic! A pani w sekretariacie zarzekała się, że na dniach (29.08.2013 byłam tam i odbywała się rada) zostaną informacje zamieszczone -.-
Anulka552255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując